укр мова 10 клас авраменко математика 10 клас бевз 2018

Аналіз методичної роботи

Аналіз методичної роботи
Здійснення повноцінних результативних змін в діяльності  школи не можливе без високого рівня науково-методичного забезпечення і стабільно творчо працюючих педагогічних працівників. Тому питання підвищення їх кваліфікації, вдосконалення майстерності, впровадження у масову практику сучасних досягнень психологічно-педагогічної науки та передового досвіду залишається для педагогічного колективу пріоритетним. 
Зусилля педагогічного колективу були спрямовані на оволодіння сучасними педагогічними технологіями та інноваціями,  їх  запровадження у навчально-виховний процес. Приділялась увага питанням вивчення та впровадження в навчальний процес, кращого педагогічного досвіду, прогресивних інновацій, які сприяли б підвищенню фахової майстерності вчителя.             
Індивідуальна робота була організована у формі самоосвіти, наставництва, індивідуальних консультацій, атестації.
У школі діє 7 шкільних предметних методичних об’єднань, які очолюють досвідчені вчителі, що мають в основному вищу кваліфікаційну категорію, а саме: 4 керівники мають вищу кваліфікаційну категорію  (в минулому навчальному році – 6 осіб), з них педагогічне звання має 1 особа (в минулому році – також 1 особа): 1 особа – «старший учитель» (в минулому році  1 особа – «учитель - методист»). Інші 3 керівники (в минулому році – також 3  керівники) мають кваліфікаційну категорію „спеціаліст першої категорії”, але вони зарекомендували себе відповідальними та творчими працівниками: 
  МО вчителів початкових класів та ВГПД – керівник Трилевська Л.Б. («спеціаліст вищої категорії»);
МО вчителів української мови та літератури – керівник Тимофєєнко Г.О. («спеціаліст першої категорії»);
інтегроване МО вчителів російської мови та літератури, історії – керівник Давіденко А.Б. («спеціаліст першої категорії»);
МО вчителів англійської мови – керівник Подзерка Н.В. («спеціаліст вищої категорії»);
інтегроване МО вчителів математики, інформатики, фізики – керівник Бєлєнькова А.Є. («спеціаліст вищої категорії»);
МО вчителів природничих наук (біології, географії, хімії) – керівник Самко В.М.  («спеціаліст першої категорії»); 
інтегроване МО вчителів трудового навчання, креслення, образотворчого мистецтва, музики, основ здоров’я, фізичної культури, Захист Вітчизни – керівник Шаповалова В.О. («спеціаліст вищої категорії»).
У 2011-2012 навчальному році педагогічний колектив продовжив  роботу по створенню умов для розвитку дистанційного навчання у межах загальної середньої освіти. 
Створено творчу групу у складі:
1. Мирошниченко М.М. – керівник творчої групи, відповідальний за отримання електронної пошти та доведення даної інформації директору школи, вчитель інформатики, «спеціаліст І категорії».
2. Семиряд А.А. – вчитель української мови та літератури,  «спеціаліст І категорії».
3. П’ятих О.І. – вчитель початкових класів,   «спеціаліст вищої категорії», „старший учитель”.      
4. Тонконог Ю.М. -  вчитель англійської мови,  „спеціаліст другої категорії”.                                
Відповідальним за організацію дистанційного навчання в школі призначено заступника директора з навчально-виховної роботи Пойду О.С.
У 2011-2012 навчальному році використання педагогічного програмного забезпечення (ППЗ), цифрових освітніх ресурсів (ЦОР) здійснюється на засадах Закону України «Основні засади розвитку інформаційного суспільства в Україні на 2007-2015 роки» (№ 357-V від 09.01.2007 р.) та спрямовується на підвищення ефективності навчально-виховного процесу, формування інформаційної культури як складової загальної культури особистості.
Для підвищення комп’ютерної грамотності учасників навчально-виховного процесу організовано:     
- для вчителів проведення тренінгів ”Комп’ютерна грамота” (учитель інформатики Мирошниченко М.М.). Курсову перепідготовку з питань володіння ПК у 2011-2012 навчальному році пройшли 2 педагоги;
- для учнів впровадження через варіативну складову навчального плану комп’ютерне навчання учнів,  на це була спрямовано роботу факультативів та спецкурсів з  інформатики, введених в  поточному році у 2-А, 3-А, 3-В, 4-Б, 10-А, 10-Б, 11-А,  11-Б класах, що забезпечує формування ключових компетентностей, зокрема інформаційних, комунікативних.
У поточному році понад  89 % вчителів  запроваджували в свою практику календарні плани в електронному та паперовому варіантах, працювали над  створенням тестових завдань для учнів 5 - 11 класів. Шкільний методичний кабінет систематизував наданий матеріал, створивши банк даних програмного забезпечення комп’ютерного навчання з метою обміну наявними матеріалами, сформував список літератури, для послуг учителів надається папка з питань нормативно-правової бази в електронному та паперовому варіантах.
Аналіз виконання програми свідчить, що школа в цілому має позитивні зрушення щодо реалізації програми «Дистанційна освіта». Рівень володіння персональним комп’ютером (ПК) педагогами та їх підготовки до викладання шкільних предметів з комп’ютерною підтримкою становить 100 %. З них на початковому рівні володіють навичками роботи на комп’ютері 63,3 %, впевнених користувачів – 36,7 %. 
Педагогічний колектив брав участь у різноманітних методичних формах роботи та заходах, які проводив міський методичний кабінет, зокрема конкурс «Методична знахідка», переможцями якого стали Дорофєєва Н.М., Трилевська Л.І., Петрикєєва Н.Г. Педагогічні працівники  школи активно відвідували міські методичні об’єднання  учителів – предметників,  шкільних бібліотекарів та педагогів - організаторів,  школи  молодого учителя, молодого класного керівника. У міському етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2012» взяли участь  2 вчителі з номінацій «англійська мова», «українська мова та література». Диплом ІІ ступеня одержала учитель англійської мови Тонконог Ю.М., лауреатом стала вчитель української мови та літератури Семиряд А.А. Заступник директора з ВР, учитель фізичної культури Опришкова С.Г. взяла участь у міському етапі Всеукраїнського конкурсу - захисту сучасної моделі навчального закладу «Школа сприяння здоров'ю», була членом журі на міському етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» в номінації «фізична культура». Учитель початкових класів П’ятих О.І. здобула Диплом ІІІ ступеня на обласному конкурсі «Кращий освітній сайт учителя». У І Всеукраїнському конкурсі «Творчий учитель – обдарований учень» взяли участь Гвоздьова О.Л., Мініна М.Л., Гапанець І.В., Куплевацька С.В., Опришкова С.Г., Подзерка Н.В., Гігінарі І.Є.
Учителі школи активно презентували свій досвід на міському рівні, брали участь у засіданнях міських предметних методичних об’єднань, міських семінарах з актуальних проблем, регіональних та обласних конференціях тощо.
Творчі групи вчителів початкових класів під керівництвом Трилевської Л.І. та Зеленої С.В. та вчителів англійської мови під керівництвом Подзерки Н.В. та Тонконог Ю.М. розробили протягом навчального року низку брошур, посібників та збірників, спрямованих допомогти вчителям у підготовці до уроків, підготували матеріали для друку у фахових виданнях.
Шкільні методичні об’єднання вчителів географії, хімії, біології, природознавства, класних керівників, російської мови та літератури протягом року презентували досвід роботи МО на конкурсах-оглядах шкільних МО в м. Артемівську.
На базі школи у грудні 2012 року було проведено міський семінар директорів «Професійне самовизначення учнів в умовах функціонування освітніх округів», на якому презентував свій досвід роботи педагогічний колектив школи.
Вчителі школи активно діляться власним досвідом на сторінках педагогічної преси. У 2011-2012 навчальному році педагогічний колектив школи має 24 друковані роботи. Ці дані свідчать про те, що вчителі школи значно активізували роботу щодо розповсюдження власного педагогічного досвіду через фахові видання у порівнянні з минулим 2010-2011 навчальним роком.        
Учні школи брали активну участь у різноманітних конкурсах, олімпіадах, інтелектуальних турнірах та спортивних змаганнях. В рамках співпраці школи з Горлівським державним педагогічним інститутом у березні 2012 року було проведено Відкриту олімпіаду з англійської мови серед учнів 9-11 класів за текстами ВНЗ. 
Дев’ятий рік діє «Школа молодого вчителя», керівником якої була вчитель вищої категорії, «старший учитель» Добриніна А.П.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Мерзляк Математика 6 клас гдз

Виленкин 5 математика

гдз математика 6 Виленкин


Категории

Методические разработки [9]
Учителя [4]
Поздравления [3]
Поздравления к Дню Учителя, с Новым Годом, 8 Марта и другие.
Новости образования [216]

Погода

Статистика



Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

de